DURVJU RESTAURĀCIJAS

Rudolf Design piedāvā koka izstrādājumu atjaunošanu/restaurāciju. Lielākoties cilvēkiem uzskats par koka logu, durvju, grīdu un mēbeļu restaurāciju ir gaužām aprobežots, un tiklīdz aiziet saruna par to, ka varētu izdarīt šo un to, tā noved pie tā ka kāds nevisai priecīgu sejas izteiksmi ar fēnu skrubina nost veco krāsas vai lakas kārtu atstājot sīkas nenotīrītas vietas vai pat reizēm deformējot izstrādājuma virsmu netīšām izkasot robu kokā, jāsaka ka šāda pieeja ir galīgi garām, jo fēns koku uzkarsējot liek izplesties (vairāk nekā tas notiktu dabiski) kā rezultātā veidojas papildu mikroplaisas, kas gadu gaitā šim izstrādājumam nemaz nebūtu radušās, īsāk sakot kasīt nost krāsu ar fēnu vecām durvīm ir kā skūties ar neasu žileti. Vēl ar fēnu strādājot neizdodas nokasīt visu krāsu un to redz tikai tad kad sāk klāt virsū jaunu laku, eļļu, vasku vai kādu citu līdzekli, kas uzreiz izceļ nepamanāmos atlikumus.

Rudolf Design piedāvā restaurācijas/atjaunošanas pakalpojumus kā redzams pēc šīm bildēm tika atjaunotas dažādas durvis(Osis, Ozols, Skujkoks), izkasot no visām spraugām laukā gadu gaitā krājušos putekļus, sapūstos silikonus, kas jau bija palikuši melni un notīrot nost krāsu ar slīpēšanas palīdzību, kā arī nomainīta nolauztā līste piemeklējot pareizo koka šķirni un izfrēzējot tieši tādas pašas formas dekoratīvo gropi, aizpildot plaisas un šķirbas. Jums šķiet vienkārši, ka to varētu izdarīt kaimiņu Koļa pa lētāku naudu, tad vēlos Jums atklāt ka šis Koļa var sačakarēt visu tik tālu, ka pat dārga restaurācija vairs nelīdzēs. Skatoties uz šīm durvīm šeit šis Koļa bija izvēlējies nepareizu laku (saules U.V. stari to noēda) un nebija apstrādājis durvis ar antiseptiķi, kā rezultātā nevarēja atjaunot durvis tik ļoti cik gribētos (nolakot ar caurspīdīgu laku izceļot koka tekstūru) kā rezultātā nācās tās krāsot, lai paslēptu iepriekšējā meistara pieļautās kļūdas.

Veicot durvju restaurācijas darbus durvis pirmkārt tiek noņemtas un aizvestas uz darbnīcu, neviens meistars nestrādā pie durvīm, kad tās atrodas rāmī, tas ir ne tikai neētiski, bet ari neprofesionāli, jo kad durvis ir notīrītas un pirms viņas ir apstrādātas nav ieteicams, ka tās salīst vai kā savādāk tiek iespaidotas no laika apstākļiem.

Veicot restaurācijas darbus mēs piedāvājam tukšo durvju rāmi aizpildīt ar pagaidu durvīm, ka redzams bildēs, kā arī nodrošinām ar transportu, Jums nebūs jādomā kā durvis izcelt un nogādāt mums.

Restaurācijas cenas sākot no 500euro, cenas atkarīgas no durvju izmēra, specifikas, maināmo jeb protezējamo detaļu sarežģītības pakāpes un iekaltajiem rakstiem vai formām, ja tādas ir. Izpildes termiņi sākot no 3 nedēļām.

Lai piedāvātu cenas Jūsu izvēlētajam pasūtījumam neatkarīgi no tā kas ir restaurējamais/atjaunojamais objekts, lūdzu, atsūtiet bildes, lai varētu precīzi pateikt izmaksas. Jo mēs spējam radīt un aizstāt vecās detaļas ar jaunām, tās pareizi novecinot tā, lai nebūtu manāma atšķirība toņos.