KONTAKTI

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs strādājam pārsvarā ar lapu kokiem Ozolu un Osi, bet mums nav ierobežojumu klients pēc savām vēlmēm var izvēlēties arī eksotiskas koku sugas, Venge, Zebra, Merbau, u.t.t.. Mēs parasti klientam piedāvājam maksimāli izdevīgāko un lētāko variantu, tas būtu augstas izturības materiāli, līdzvērtīgi Ozolam, bet cenas ziņā draudzīgāki nekā Ozols un ietonējam ka nezinātājs pat nepamanīs atšķirību. Bet protams ja klients vēlas Ozolu vai kādu citu konkrētu koku, mēs viņam neteiksim nē. Mēs nestrādājam ar OSB vai skaidu plātnem.

Mēs lielākoties strādājam ar skandināvu eļļām un vaskiem, kas skaitās dabai draudzīgi, tos var izmantot bērnu rotaļlietās.

Materiāls pirms pabeigšanas tiek slīpēts, frēzēts u.t.t. apstrādāts lai nebūtu skabargu vai asu malu, pēc tam tas tiek eļļots kā rezultātā rodas tonis kurš izceļ koksnes struktūru un pa virsu tiek likts vasks, kas savukārt veido aizsargkārtu kas neļauj mēbelēm smērēties un tai pat laikā arī palīdz tās vieglāk kopt, katrs mūsu izstrādājums tiek apstrādāts ar tādā līmenī ka cietkoksnes grīda, līdz ar to nodilums praktiski nav.

10 gadu laikā vel neesam saskārušies ar šādu nepieciešamību.

Ja neatrodat vēlamo mēbeli mājas lapā, mēs varam arī izveidot individuāli pēc Jūsu vēlmēm un izmēriem, protams lai būtu vieglāk būtu jauki no Jums saņemt kādu bildi vai skici lai varētu vismaz vieglāk saprast par ko iet runa, kad esam vienojušies par konkrēto pasūtījumu mēs prasām 50% priekšapmaksu un atlikušo summu prasām maksāt tikai pie mēbeles saņemšanas.

Parasti ja nav atrunāts savādāk, mēs mēbeles izsniedzam darbnīcā uz vietas, ja mēbele ir liela un to ir nepieciešams izjaukt un salikt tad klientam ierodoties mēbele ir salikta, mēs to kopā izjaucam un parādam ka to pēc tam salikt, vienīgais pašiem ir jāpadomā par iepakojamo materiālu, jo mēs to nenodrošinām, protams par atsevišķu samaksu to var saņemt, ja gadījumā nevarat paši izņemt mēs arī varam piegādāt, uznest un salikt, piegādes cenas atkarīgas no atrašanās vietas Rīgā piegāde maksa sākot no 50 euro, ja ir mansards vai jumta stāvs jāsaskaņo atsevišķi, varam arī piegādāt ārpus Rīgas, bet te arī cenas jāsaskaņo atsevišķi.

Veikt pasūtījumu

  Kontakti

  Tālruņa numurs

  (+371) 29653487

  WhatsApp

   (+371) 29653487

  Sadarbības iespējas

  Meklējam sadarbības partnerus, mazumtirgotājus, privātos tirgotājus dažādos tirdziņos, izplatītājus, kuri varētu pārstāvēt mūsu preci. Piedāvājam dažādus nestandarta izstrādājumus, varētu pat saukt par eko produktu, jo viss radītais ir tapis no otrreizējā materiāla vai atgriezumiem. Vairāk informācija pa telefonu vai e-pastu.